Lütfen Resimleri Görüntüleyiniz

Değerli Müşterimiz,

‘’Enerjik Sohbetler’’ dijital seminer serimizin ikincisini sizlerle buluşturacak olmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

İkinci yayınımızı, 24 Eylül 2020’de Bayazit Consulting Services Kurucusu ve Aydem Enerji Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Tayfun Bayazıt’ın katılımı ile gerçekleştireceğimiz dijital seminerimizde ‘’Covid-19'un Ekonomi Üzerindeki Etkileri’’ hakkında konuşacağız.

Covid-19 sonrası finansal piyasalara yönelik yapılan yeni düzenlemeleri, kurumların finansmana erişim durumlarını ve bu dönemde kurumların nakit akışlarını yönetmek için nelere dikkat etmeleri gerektiğini konuşacağımız Enerjik Sohbetler dijital seminer serimizde sizleri de aramızda görmekten ve enerjimizi paylaşmaktan memnuniyet duyarız.


Sevgi ve Saygılarımızla.

Tarih: 24 Eylül 2020 - Perşembe
Saat: 16:00-17:00
Konu: Covid 19'un Ekonomi Üzerindeki Etkileri
Konuk: Bayazit Consulting Services Kurucusu / Aydem Enerji Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Bayazıt
Seminer Linki: Yayinda.tv/enerjiksohbetler 


 
Toplantı süresince katılımcılarımızın gizliliği korunacaktır.
Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ ("Aydem" veya "Şirket") olarak, veri sorumlusu sıfatıyla sizlerden elde ettiğimiz kişisel verilere ilişkin olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve ilgili düzenlemelere uygun hareket edebilmemizi teminen aydınlatma yükümlülüğü kapsamında, Aydınlatma metnine www.aydemperakende.com.tr/tr/GenelAydinlatmaMetni sayfasından ulaşabilirsiniz.
Lütfen Resimleri Görüntüleyiniz
Lütfen Resimleri Görüntüleyiniz Lütfen Resimleri Görüntüleyiniz Lütfen Resimleri Görüntüleyiniz Lütfen Resimleri Görüntüleyiniz Lütfen Resimleri Görüntüleyiniz Lütfen Resimleri Görüntüleyiniz

Üyelikten çıkmak istiyorsanız tıklayınız.

 Görüntüleyemiyorsanız lütfen tıklayınız.